Czym są algorytmy Google?

Szybkie wyszukiwanie w Google „czym jest algorytm” prawdopodobnie doprowadzi Cię do zdefiniowania ich jako „zestawu reguł, które precyzyjnie określają sekwencję operacji”. Chociaż jest to uczciwy opis, nie mówi on wiele o tym, do czego są one używane.

Czym są algorytmy Google? Algorytmy to zestawy reguł, które wyszukiwarka Google stosuje, aby uszeregować strony internetowe i witryny w swoich wynikach wyszukiwania. Są one „tajnym składnikiem”, który pozwala Ci dostać się na pierwszą stronę Google dla Twojego produktu, usługi lub branży.

W rzeczywistości, ponieważ te algorytmy kontrolują każdy krok procesu uzyskiwania witryny, aby pokazać się w pierwszej dziesiątce pozycji Google – i ponieważ są one stale aktualizowane i zmieniane – jest to jedna z niewielu rzeczy, które mogą zrobić lub złamać biznes.

Najłatwiej jest myśleć o algorytmach jak o przepisie. Przepis nie tylko mówi, jak zrobić sernik, ale mówi dokładnie, jak go zrobić, z dokładnymi pomiarami i składnikami. Algorytm nie jest zestawem instrukcji; mówi ci dokładnie, jak powinien wyglądać twój produkt końcowy, aż do ostatniego szczegółu. Jedyną rzeczą, która stoi pomiędzy przestrzeganiem przepisu a jego wykonaniem, jest włożenie trochę pracy. Wejdź również na stronę http://computerable.pl/