Jak szybko zrobić loki?

Najważniejszym krokiem do szybkiego zrobienia loków jest przygotowanie włosów. Pierwszą rzeczą, którą powinnaś zrobić, to umyć włosy i odżywić je. Jeśli nie masz czasu, aby umyć włosy, przynajmniej upewnij się, że masz dobrą odżywkę, aby utrzymać włosy zdrowe i miękkie.

Gdy już umyjesz i odżywisz włosy, wysusz je. Upewnij się, że używasz szczotki do rozczesywania loków, aby opadały one naturalnie podczas kręcenia. Nie używaj grzebienia, ponieważ jego zęby połamią loki.

Lokówka jest świetnym narzędziem do szybkiego robienia loków, ponieważ pozwala uzyskać lepsze, bardziej spójne rezultaty niż przy użyciu staromodnej lokówki lub różdżki. Jeżeli jednak używasz jednego z tych narzędzi i chcesz uzyskać bardziej zdefiniowany wygląd, spróbuj owijać małe pasma włosów wokół lokówki, zamiast owijać je całe w jednym miejscu na lokówce. Uważaj, by nie ciągnąć włosów zbyt mocno, bo w przeciwnym razie zamiast loków pojawią się puszące się włosy. Ponadto, zawsze trzymaj lokówkę pionowo, dzięki czemu uzyskasz ładne pasma. Więcej porad urodowych znajdziesz na stronie http://allbeauties.pl/