G9SP-N20S

Źródło: https://magsteron.pl/

G9SP-N20S to modułowy sterownik bezpieczeństwa renomowanej marki Omron, będący w pełni autonomicznym, uniwersalnym oraz prostym w użyciu urządzeniem. Kontroler ten możesz łatwo i szybko zmodyfikować i dostosować do potrzeb aplikacji, co nie zawsze jest możliwe w przypadku przewodowych systemów bezpieczeństwa. Urządzenie to efektywnie zarządza układem bezpieczeństwa, udostępniając wiele lokalnych wejść i wyjść podłączanych bezpośrednio. Sterownik firmy Omron znajdziesz w Magsteronie.

Czym wyróżnia się sterownik bezpieczeństwa Omron G9SP-N20S?

G9SP-N20S firmy Omron to programowalny sterownik bezpieczeństwa, zaprojektowany specjalnie z myślą o bezproblemowej obsłudze w średnich oraz małych systemach kontroli bezpieczeństwa. Jego jednostka centralna spełnia wymagania w zakresie różnych zastosowań, a dostępne złącza szeregowe i Ethernet zapewniają wysoką precyzję monitorowania oraz diagnostyki. Na wyposażeniu znajduje się karta pamięci, która pozwala na łatwe duplikowanie konfiguracji. Do projektowania, standaryzacji, weryfikacji i powielania aplikacji służy intuicyjne narzędzie programistyczne.

Łatwa konfiguracja

Łatwą instalację i konfigurację zapewnia kreator instalacji, a zatwierdzone elementy ustawień monitorowania można przechowywać jako zdefiniowane przez użytkownika. Bloki funkcyjne da się wykorzystywać w kolejnych projektach, co minimalizuje czas potrzebny na stworzenie nowej konfiguracji systemu. Na wyposażeniu znajduje się zintegrowany symulator, dzięki któremu wszystkie funkcje mogą być łatwo testowane. Rozwiązanie do niweluje dodatkowe nakłady pracy inżynieryjnej. Zaletą jest również diagnostyka online, która skraca czas debugowania do minimum na etapie wdrażania systemu sterowania maszyny.