Jakie drzewko świąteczne wybrać?

Choinki to jedna z najbardziej kultowych dekoracji sezonu świątecznego. W tym roku może być więcej opcji niż kiedykolwiek, jeśli chodzi o rozmiar, gatunek, wysokość i kształt. Niektóre z nich są małe i delikatne, podczas gdy inne mogą zrobić wielkie oświadczenie ze swoją wysokością lub unikalnym kształtem. Nieważne, którą wybierzesz, na pewno znajdziesz tam wspaniałą choinkę.

Jeśli chcesz tradycyjne drzewko, które wygląda jakby rosło na Twoim podwórku od lat, najlepsze będzie drzewko świeżo ścięte, ponieważ wygląda bardziej naturalnie niż drzewka sztuczne. Mają one jednak również swoje minusy. Świeżo ścięte drzewka mogą szybko uschnąć i stracić igły, jeśli nie są odpowiednio pielęgnowane. W zależności od tego, gdzie kupujesz drzewko, może być również trudno znaleźć takie, które będzie idealnie pasowało do Twojej przestrzeni.

Istnieją również sztuczne drzewka w różnych kształtach i rozmiarach, które są wstępnie oświetlone i gotowe na święta. Sztuczne drzewka są zazwyczaj znacznie trwalsze od świeżo ściętych, ale nawet przy odpowiedniej pielęgnacji z czasem tracą igły. Są łatwe do przechowywania i przenoszenia z miejsca na miejsce, ale niektórzy wolą wygląd świeżo ściętego drzewka niż sztucznego. Zapraszamy również na stronę http://rockethome.pl/