Czy warto pracować zdalnie?

Jeśli rozważasz pracę zdalną, możesz się zastanawiać, czy warto. Czy będziesz czuł się samotny? Jak poradzisz sobie z rozproszeniem uwagi? Czy szefowi się to spodoba?

Praca zdalna na początku wydaje się marzeniem, ale może stworzyć zupełnie nowy zestaw wyzwań dla rodzica pracującego w domu. Może się okazać, że będziesz chciał zostać w piżamie przez cały dzień, a może będziesz chciał wykorzystać dodatkowe godziny i zrobić więcej niż w biurze. Ścisła więź między członkami zespołu (i ich życiem rodzinnym), która rozwija się w środowisku biurowym, jest również czymś, czego może ci brakować, jeśli pracujesz w domu.

Praca zdalna może być atrakcyjna ze względu na swoją wolność. Nie musisz dojeżdżać do pracy w godzinach szczytu, walczyć o miejsce parkingowe, utknąć na dziwnych rozmowach konferencyjnych, ani nawet zakładać spodni do pracy. Istnieją jednak pewne wyraźne wady, które mogą sprawić, że praca w domu nie będzie ostatecznie warta zachodu. Jeśli możesz zminimalizować te wady z pomocą pracodawcy i systemu wsparcia rodziny, wtedy możesz znaleźć kilka wspaniałych korzyści z pracy zdalnej. Wejdź również na stronę http://smartzilla.pl/