Przydatne wskazówki do pracy zdalnej

Praca zdalna stała się popularną opcją dla pracowników, którzy chcą mieć elastyczność pracy z domu lub którzy chcą prowadzić bardziej nomadyczny styl życia. Oto niektóre z urządzeń, które to umożliwiają:

Biurko: Komputer stacjonarny i monitor są koniecznością, jeśli zamierzasz spędzać większość czasu pracując zdalnie. Jeśli dużo piszesz, rozważ zakup ergonomicznej klawiatury i myszy zaprojektowanej z myślą o wsparciu nadgarstków. Po wybraniu biurka upewnij się, że masz wystarczająco dużo miejsca na laptopa i notebooka – będą one potrzebne w podróży.

Krzesła: Aby pozbyć się czynników rozpraszających, będziesz potrzebował cichej przestrzeni, w której będziesz mógł usiąść i skupić się na wykonywanym zadaniu. Nie da się tego zrobić siedząc w fotelu z poduszką powietrzną! Wygodne, ergonomiczne krzesło ułatwi Ci skupienie się na pracy, nawet jeśli oznacza to siedzenie w jednym miejscu przez wiele godzin. Jeśli podczas pracy musisz się przemieszczać (np. przejść przez pokój, aby wziąć coś z innego stołu lub półki), upewnij się, że krzesło jest łatwe do przenoszenia.

Podróżowanie w celach biznesowych i praca w pokoju hotelowym może być niewygodna i bezproduktywna, ale jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby uczynić ją bardziej znośną. Po pierwsze, ważne jest, aby mieć wygodne miejsce do pracy, ponieważ prawdopodobnie będziesz spędzać sporo czasu przy biurku. Stojące biurko jest idealny dla tych, którzy chcą spalić kalorie podczas pracy, ale jeśli szukasz czegoś kompaktowego i łatwy do przenoszenia, spróbuj regulowany stojak na laptopa.

Znajdź odpowiednią wysokość. Podeprzyj laptopa na stosie książek lub kawałku kartonu, a następnie usiądź w fotelu, podczas gdy komputer znajduje się na prowizorycznym biurku. Zwiń ręcznik lub koszulkę i umieść go pod częścią podstawki pod laptopa, która wsuwa się w rowek. Użyj pasków na rzepy, aby utrzymać stojak w miejscu na dowolnej wysokości jest najbardziej wygodne dla Ciebie. Na koniec podłącz klawiaturę i mysz i zacznij pracować! Zapraszamy również na stronę http://thinknews.pl/