Jak napisać CV?

W jaki sposób napisać CV? To pytanie zadaje sobie wiele osób. Na szczęście nie jest to tak skomplikowane, jak się wydaje. W rzeczywistości dość łatwo jest stworzyć CV, które zrobi wrażenie na przyszłym pracodawcy. Jesteśmy gotowi podzielić się z Tobą kilkoma sekretami, jak napisać dobre CV.

W danych kontaktowych dodaj e-mail i numer telefonu, który sprawdzasz regularnie. Jest to ważne, ponieważ pracodawcy oczekują od Ciebie odpowiedzi w odpowiednim czasie.

Nie zapomnij również zawrzeć wszystkich swoich doświadczeń zawodowych w jednej sekcji z odpowiednim tytułem „Doświadczenie zawodowe”. Pomoże to pracodawcy zapamiętać wszystkie potrzebne informacje o Tobie.

Teraz powinieneś zdecydować, jak uporządkować swoje doświadczenia, aby wyglądały najbardziej imponująco. Istnieje kilka sposobów: chronologiczny, funkcjonalny lub kombinacja obu. Najważniejsze jest to, abyś używał tylko jednej metody i trzymał się jej w całym swoim CV. W przypadku, gdy zmieniałeś pracę więcej niż raz, powinieneś przedstawić ją chronologicznie, zamieszczając daty zatrudnienia dla każdej firmy. Jeśli jednak pracowałeś w jednym miejscu przez kilka lat i miałeś tylko jedno stanowisko, to lepiej będzie dla Ciebie przedstawić to doświadczenie za pomocą sekcji funkcjonalnych: przedstaw swoje doświadczenie w oparciu o zadania wykonywane na każdym stanowisku pracy. Po więcej porad zapraszamy na stronę http://writtedly.pl/